Вхід

Наша компанія

З моменту започаткування ринку вітчизняних АГЗС, компанія SMART входить в трійку найбільших мереж в м. Києві. З 2009 року ми налагодили повний цикл від закупівлі та транспортування зрідженого газу до його продажів, як оптом, так і в роздріб.

З розвитком нашої мережі постало питання зміни зовнішнього вигляду всіх АГЗС SMART до єдиного корпоративного стандарту, а також покращення якості обслуговвання наших клієнтів згідно до міжнародних сучасних норм.

У 2015 році ми почали повну модернізацію наших АГЗС. Завдяки своїй вартості, зріджений газ став більш популярним серед різних категорій споживачів. Саме тому, на відміну від інших АГЗС, ми ретельно слідкуємо за єдиною системою контролю якості нашої продукції, а також за стандартами обслуговування наших клієнтів.

Якість

Мережа АГЗС SMART працює виключно з перевіреними постачальниками серед НПЗ Білорусії. Наше паливо відповідає всім європейським стандартам до зрідженого газу та має всі необхідні сертифікати. Наш сертифікат зареєстровано за номером: UA1.1450007869-15.

Ми гарантуємо нашим клієнтам

Єдині стандарти якості пального Наявність відповідних сертифікатів якості Можливість інтерактивної взаємодії з клієнтами

Безпека

Ми розуміємо що безпека на АГЗС є дуже важливою для наших клієнтів. Саме тому всі заправки оснащені пультовою сигналізацією та системами цілодобового відеоспостереження.